KONST / Litografier / Färglitografi 15507319
nr 1550 7319
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 188/200. Färglitografi, bildmått: 63x90 cm, yttermått inklusive ram: 68x94 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:52:54
100 kr
150 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander